Contact

Wij zijn er voor u

Hartelijk dank voor uw belangstelling voor Wemefa. Wanneer u nog vragen hebt, staan wij graag tot uw beschikking. Onze bruto-prijslijst en andere informatie kunt u hier downloaden.

Ja, ik heb de privacyverklaring gelezen en ga ermee akkoord dat de door mij verstrekte gegevens elektronisch verwerkt en opgeslagen worden.

Mijn gegevens worden daarbij enkel streng doelgebonden ter behandeling en beantwoording van mijn aanvraag gebruikt.

Met het verzenden van het contactformulier verklaar ik me akkoord met de verwerking.

Adres

Wemefa H. Christopeit GmbH
Steinbrink 3
42555 Velbert
Tel.: +49 (0)2052 – 887 01
Fax.: +49 (0)2052 – 887 55
info@wemefa.de
www.wemefa.de

 

Uw contactpersonen

Verkoop binnendienst:
Anabell Schnügger
Tel.: +49 (0)2052 – 887 16
E-Mail: Anabell.Schnuegger@wemefa.de

Dennis Klaver
Tel.: +49 (0)2052 – 887 45
E-Mail: Dennis.Klaver@wemefa.de

Organisatie / Manager Techniek / Kwaliteitsmanagement:
Dipl.-Ing. Helmar Richter
Tel.: +49 (0) 2052 – 887 65

Hoofd Verkoop
Axel Vlasak
Tel.: +49 (0) 2052 887 29

Export Manager
Dennis Giesa
T +49 157 805 89 657
E-Mail: Dennis.Giesa@wemefa.de

Ley-Ling Ching Hernandez
+49 (0)2052 887 30
E-Mail: Leyling.Hernandez@wemefa.de

Ivo Schmuki
+49 (0)2052 887 54
E-Mail: Ivo.Schmuki@wemefa.de

Gebied Oost
Industrievertegenwoordiging

Reinhard Hak
Tel.: +49 (0) 172 340 53 88
E-Mail: Hak@wemefa.de

Gebied Noord
Industrievertegenwoordiging

Ingo Sörensen
Tel.: +49 (0) 172 420 91 38
E-Mail: I.Soerensen@t-online.de